• Wpisów: 562
 • Średnio co: 4 dni
 • Ostatni wpis: 4 lata temu, 21:13
 • Licznik odwiedzin: 116 755 / 2511 dni
 
ceeeceee
 
Zapowiedziane męczenie początkami.

Była sobie raz dziewczynka. Kiedy pewnego dnia zciągała zdjęcia na pulpit i...
... wyskoczyła jej z nie nacka strona *pinger*. Zamiast obojętnie zamknąć zaczęła się wpatrywać. Był to tag *monster high*. Zaczęła rozpoznawać użytkowników i lalki. Coraz bardziej ją to wkręcało. Poznała(z czytania) wiele użytkowniczek(między innymi dzisiejszą Avada Kedavra avadakedavra69.pinger.pl na jej poprzednim blogu). Przeczytała tak przez dobre kilka tygodni calutki tag monster high. I rozmyślała jakby to by było blogować. W końcu zaczęła swój plan blogowy wprawiać w życie 20.01.2012. Ale przy zakładaniu bloga były problemy tak poczekała do 31.01.2012. Ale uznała że czekać więcej nie będzie i założy jeszcze raz. Udało się. Na początek moim nickiem była "Albertyna". Ale potem zaczełam zmieniać nicki. I tak doblogowałam do dziś.

Zdążyłam poznać jeszcze więcej ludzi i zdobyła wiele nowych zainteresowań. Przez ten rok pokochała: lalkowanie, fotografowanie, anime i oczywiście zakochała się w blogowaniu. Przeżyła ACTA,swoje urodziny i dostała 3 wspaniałe lalki. Teraz siedzi i pisze będąc zakochana w Souseseki i z mętlikiem w głowie nie wierząc że męczy tu już rok. Dzisiaj pinger zmienił się bardzo ale kocham go pełnym sercem bo dał mi szansę na nowe życie,odskocznie od codziennego świata. Zaprzyjaźniła się tu i tu zostanie. Mam tu swoje sukcesy i załamania oraz bliskie kumpele. I zamierzam doblogować do następnego roku.

Podsumowanie:
wpisów przez rok napisałam 499
Licznik odwiedzin: 25 559 / 366 dni

Tak więc jestem wdzięczna za znoszenie tych moich wypocin a wszystkich których poznałam na priv i polubiłyśmy się bardzo dziękuję. Tak. Emila. Mówię także o tobie xD. I wasza szalona(zrzucająca dziś gumki do mazania ze schodów nazywając je hopsajkami xD) blogowiczka żegna się z wami w swe urodziny. Nie ma żadnego zdjęcia. Pozostawia ten wpis suchym bo w końcu czasem trzeba ;)

Nie możesz dodać komentarza.

  Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego
 •  
   
  @Vivianne: Kto wie...
   
 •  
   
  Zaraz, zaraz.... lalką?!  :D
   
 •  
   
  @Vivianne: A ja dziękuję bardzo(jeszcze raz) za polecenie anime bo rozpoczeło się to wielką pasją a potem może i nawet lalką :)
   
 •  
   
  Gratulacje, również Ci dziękuję, bo dzięki rozmowom z Tobą czuję się znacznie lepiej. Życzę Ci abyś została na Pingerze jak najdłużej i żebyś wytrwała w prowadzeniu bloga ;)
  Hopsajki.
   
 •  
   
  Tak mi się właśnie zdawało, że byłaś kiedyś jakaśtamAlbertyna c:
  Pamiętam jak jeszcze jako gość przeglądałam Twój blog i zobaczyłam, że prosisz o pomoc: jaki mieć nick. Nie mogłaś się zdecydować między Lagusia czy Clawdeeniasta (chyba tak :P) i Ci pomogłam: z Clawdeen i Lagoony zrobiła się ClawdGoona C: I ja to wszystko pamiętam, wcale nie zerkałam na ostatnie strony Twojego bloga, o nie!

  Wspomnienia...